Jaki miernik powinienem przebić sobie uszy?

Zapytany przez: Xiaoying Goronda | Ostatnia aktualizacja: 20 maja 2020 r.
Kategoria: styl i moda body art
4,6/5 (3315 wyświetleń . 13 głosów)
Standardowe rozmiary piercingu
Przeszywający Standardowy wskaźnik Długość standardowa
Piercing sutków 14G 3/8" , 1/2"
Tragus / Helix / Wieża / Muszla / Daith 16G, 18G 3/16", 1/4", 5/16" i 3/8"
Przegroda nosowa 14G (16G jest również powszechnie używany) 3/8", 7/16", 1/2" i 5/8"
Ucho 20G i 18G

Podobnie pyta się, jaki wskaźnik to normalne przekłuwanie uszu?

Standardowe kolczyki do uszu to 20g lub 18g, jeśli zostały przebite pistoletem. Jeśli zostały przebite przez profesjonalistę, przebicie płata będzie zwykle miało 16g lub 14g. Po minimum dwóch miesiącach zmiana biżuterii jest zazwyczaj bezpieczna, ale piercing może nadal być wrażliwy.

Poza powyższym, skąd mam wiedzieć, jaki jest rozmiar mojego piercingu? Aby dowiedzieć się najlepszą średnicę wewnętrzną należy mierzyć z otworu przenikające aż do krawędzi wargi / ucha / nosa. Pomiar długości odnosi się do długości paska jubilerskiego. Nie długość całego produktu. Długość sztangi mierzy się jako odległość między dwiema piłkami na każdym końcu.

Podobnie, czy przebijak może ocenić twoje uszy?

Jeśli nie masz przebite uszy, można przekłuwać uszy w dużym wskaźniku. Typowe jeden kolczyk do uszu z pistoletu do przekłuwania, to małą średnicę, na przykład 20. jeden kolczyk profesjonalne, wykonane za pomocą sterylnej igły przez przebijak, start tak małe jak rozmiar 18 i może być przebita za duża, 0 wskaźniku.

Czy można przekłuć ucho igłą 14g?

16 Gauge-Jest to pusta igła o średnicy 1,3 mm. Ten rozmiar jest idealny rozmiar piercingu i jest stosowany w wielu piercing. Jest on używany w piercingu jak- chrząstki, brew, Monroe, Tragus, Helix, koncha i Rook przebijania, jak również. 14 Gauge- 14G ma 1,6 mm igła, to co używamy w pępka Piercing / brzucha guzika Piercing.

36 Znaleziono odpowiedzi na podobne pytania

Czy można umieścić 16g w kolczyku 14g?

Tak , możesz . Biżuteria nie będzie jednak zbyt ciasna i może się często przemieszczać. To powiedziawszy, prawdopodobnie całość będzie się nieco zamykać wokół biżuterii o mniejszym rozmiarze, więc możesz już nie być w stanie nosić tam 14g .

Czy 14g jest większe niż 16g?

14g jest większe . Im niższy numer, tym większa igła lub biżuteria. 16g więc kupić biżuterię i igłę 14g lub 14g biżuterię i igłę 12g.

Czy można umieścić kolczyk 16g w otworze 18g?

Czy będę mógł użyć kolczyków 16g z otworem 18g ? Najprawdopodobniej będziesz mógł nosić 16g, ale nie na siłę. Słuchaj swoich uszu. Jeśli boli, włóż z powrotem 18 g i spróbuj ponownie za kilka tygodni.

Czy mogę umieścić chrząstkę o rozmiarze 16 w chrząstce z otworami o rozmiarze 18?

Pomiar uszu
Nawet jeśli masz piercing, który został przekłuty do standardowego rozmiaru – zazwyczaj 20 G , 18 G , i 16 G – nadal możesz rozciągnąć uszy do większego rozmiaru. Co więcej, nie ma znaczenia, jak niedawno je przekłułeś.

Czy mogę umieścić 16g w kolczyku 18g?

Wspólne kolczyki
Igła 18G można stosować do płatka ucha, nosa kolczyków kolczyki, jak również niektóre kolczyków chrząstki, szczególnie helisy przodu. Igła 16G jest używana do większości przekłuć chrząstki, w tym tragus, helisa, gawron, koncha i daith.

Czy rozmiar 18 będzie pasował do normalnego przekłuwania?

Biżuteria o kalibrze 18 ma średnicę 1,024 mm, co daje jej obwód 3,22 mm. Więc rozciągający się od 20 do 18 gauge pomocą cechowania skórę wokół przetoki będzie musiał rozciągnąć na odległość. Więc jeśli chcesz pominąć rozmiar 18 i odcinek 16 bezpośrednio do miernika od 20 cechowania piercing, powinno być w porządku.

Ile mm ma rozmiar 18?

Konwersja grubości drutu na cale i milimetry
Miernik Cale Milimetry
16 0,052 1,29
17 0,045 1.14
18 0,04 1,02
19 0,036 0,91

Jakiego miernika używa Claires?

W Claire's jesteśmy dumni z dostarczania sterylnych i higienicznych usług przekłuwania. Wszystkie nasze kolczyki do uszu wykorzystują wysokiej jakości instrument Studex System 75.

Czy naciągnięte uszy nadal są popularne?

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie wyciągają uszy . Bez względu na powód, wszyscy dostajemy te same pytania od przyjaciół, rodziny i nieznajomych. Z biegiem lat rozciąganie uszu staje się coraz bardziej popularne , ale nadal nie czyni ich mniej anomalią.

Jaki jest najmniejszy rozmiar pierścienia nosowego?

Kolczyk do nosa może mieć kilka różnych rozmiarów. Najczęściej używa się miernika 20 lub 18 . Najmniejszy wskaźnik jest zwykle uważany za coś podobnego do wskaźnika 22, który jest bardzo mały. Wskaźniki stają się większe wraz ze spadkiem liczby (np. rozmiar 00G jest ogromny w porównaniu do wskaźnika 20 ).

Czy mogę zacząć rozciągać uszy przy 12g?

Zdecydowanie zaleca się odczekanie co najmniej pełnego miesiąca między każdym rozciąganiem i nigdy nie pomijać rozmiarów, aby Twoje uszy miały minimalne szanse na długotrwałe problemy. 14g do 12g - 1 miesiąc. 12g do 10g - 1,5 miesiąca.

Jaki największy rozmiar możesz przekłuć uszy?

Oficjalnie światowy rekord największego przekłucia uszu wykonanego niechirurgicznie należy do Hawajczyka Kala Kaiwi, którego kolczyki mierzą 109 milimetrów.

Czy możesz użyć wazeliny do rozciągnięcia uszu?

W mgnieniu oka możesz użyć wazeliny lub ogólnej wazeliny , ale to naprawdę nie jest najlepszy wybór. Krok 3: Rozciągnij się ! Najlepszy czas na rozciągnięcie uszu to moment , w którym właśnie wyszedłeś z gorącego prysznica.

Jak mogę zwiększyć rozmiar otworu na ucho?

Jeśli chcesz rozciągnąć przekłucie płatka ucha, zacznij od paczki stalowych stożków i odpowiedniego smaru. Następnie powoli włóż stożek i zatyczkę, aby wyciągnąć ucho . Po kilku miesiącach pozostawienia wtyczki możesz zwiększyć swój rozmiar do większego rozmiaru, jeśli chcesz.

Jakie są rozmiary mierników?

Wskaźnik uszu na tabelę przeliczeniową MM
Miernik Milimetry (mm) Cale
18g 1,0 mm 5/128"
16g 1,2 mm 3/64"
14g 1,6 mm 1/16"
12g 2 mm 5/64"

Jaki jest największy wskaźnik, od którego możesz zacząć?

16 Miernik jest dobrym punktem wyjścia, jeśli nigdy nie nosić kolczyki lub jeśli niedawno miał je przebił i są one po prostu wyleczyć się. 14 Miernik jest dobry rozmiar, aby rozpocząć, jeśli noszone regularnie kolczyki codziennie przez długi czas.

Dlaczego ludzie wyciągają uszy?

Ludzie z różnych kultur i epok na całym świecie rozciągnęli małżowiny uszne, ponieważ chrząstka ucha ma wystarczającą wytrzymałość, aby utrzymać duże kawałki biżuterii umieszczone w przekłutych i rozciągniętych małżach usznych.