Ile kosztuje utrzymanie basenu w Ontario?

Zapytany przez: Roma Malmagro | Ostatnia aktualizacja: 12 czerwca 2020 r.
Kategoria: snooker sportowy oraz bilard i bilard
4,4/5 (1285 wyświetleń, 26 głosów)
Roczny koszt posiadania basenu wynosi od 3000 do 5000 USD, co obejmuje konserwację , naprawy, energię elektryczną i wodę. Koszt utrzymania puli .
Praca Przeciętny Zakres kosztów
Serwis miesięczny 122 zł 80 zł – 200 zł
Pierwsze czyszczenie $225 150 zł – 350 zł
Otwarcie basenu 400 zł 350 zł – 500 zł
Zamknięcie basenu 350 zł 300 zł – 650 zł

Poza tym, czy basen jest drogi w utrzymaniu?

Koszt posiadania basenu rocznie Naprawy, elektryczność i woda mogą wynosić od 1800 do 3200 USD rocznie, nie wliczając normalnej konserwacji. Wliczając w to utrzymanie, właściciele domów powinni wydać od 3000 do 5000 dolarów rocznie na utrzymanie puli .

Poza powyższym, ile basen dodaje do twojego rachunku za prąd? Typowym podwórku basen pływacki z użyciem pompy basen 1100 watowy można dodać maksymalnie 17% do rachunku za energię elektryczną. Ten koszt może być zrekompensowana poprzez zainstalowanie paneli słonecznych, które mogą również wartość dodaną do domu.

Poza tym, ile kosztuje założenie basenu w Ontario?

Podziemne baseny winylowe są zazwyczaj najtańszą dostępną opcją, jeśli chodzi o koszty początkowe. Średni koszt w Ontario waha się od około 20 000 do 30 000 dolarów. Ale oczywiście ostateczna cena zależy od wielu zmiennych. Rozmiar, kształt, nietypowa architektura krajobrazu i niestandardowe ulepszenia będą miały wpływ na ostateczną cenę.

Ile kosztuje chemia basenowa miesięcznie?

Nawet przy 200 USD rocznie koszt wyniesie tylko poniżej 17 USD miesięcznie, jeśli będzie działać przez cały rok. Chemikalia mogą być drogie, więc rozważ zainstalowanie basenu ze słoną wodą . Sól jest tańsza niż chlor, a sól zawiera niewielką ilość chloru.

38 Znaleziono odpowiedzi na podobne pytania

Czy basen jest wart swojej ceny?

Pulę zwiększy wartość swojego domu, ale nie na tyle, aby pokryć koszty instalacji. Średnio będzie to wzrost wartości domu o 5%. Tak więc, jeśli masz dom o wartości 500 000 USD, możesz oczekiwać, że dostaniesz około 25 000 USD więcej, jeśli sprzedasz go z pulą .

Jak mogę zaoszczędzić pieniądze na moim basenie wewnętrznym?

8 sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na basenie
 1. Użyj przykrycia basenu.
 2. Bądź na bieżąco.
 3. Wyłącz funkcje wodne, gdy nie korzystasz z basenu.
 4. Używaj filtra tylko wtedy, gdy jest to konieczne.
 5. Użyj energooszczędnej pompy.
 6. Nie przesadzaj.
 7. Zmniejsz temperaturę.
 8. Stwórz odpowiednie środowisko dla swojego basenu.

Jak często należy czyścić basen?

Tak, mogą wymagać czyszczenia po silnej burzy lub raz na kilka miesięcy, w zależności od warunków w Twoim basenie . Najlepiej byłoby je czyścić mniej więcej co 4-6 miesięcy. Jeśli masz dodatkowy zestaw elementów – co jest świetnym pomysłem – jest to znacznie łatwiejsza i szybsza praca.

Jaki jest miesięczny koszt utrzymania puli?

Przeciętny właściciel domu wydaje co najmniej 250 USD miesięcznie na koszty utrzymania basenu dla majsterkowiczów, a niektórzy właściciele domów płacą dodatkowo od 100 do 200 USD miesięcznie na profesjonalną konserwację .

Czy basen jest objęty ubezpieczeniem właścicieli domów?

Basen , zarówno naziemny, jak i podziemny, kwalifikuje się do ubezpieczenia właścicieli domów jako „struktura planowa” lub w ramach „ pokrycia ogólnego dla innych struktur”. Innymi słowy, ponieważ jest to oddzielna konstrukcja, taka jak szopa, nie jest objęta polisą dotyczącą właścicieli domów , chyba że wyraźnie dodasz ubezpieczenie

Jak często należy opróżniać basen naziemny?

Dla właścicieli domów, najlepszą rekomendacją jest do drenażu i napełniać basen co dwa do trzech lat. Wiele czynników wpływa na to, jak często należy zmieniać wodę w basenie .

Czy baseny dodają wartości do Twojego domu?

W niektórych obszarach, dodając basen może zwiększyć swoje roczne podatki od nieruchomości, ale nie koniecznie dodać do ceny sprzedaży domu za. Z tego powodu staramy się zachować całkowity koszt budowy między 10% a 15%, co zapłacił za swojego domu, żeby inwestować zbyt wiele w estetyczną, która nie pokryje się z Tobą.

Co to jest pula dobrej wielkości?

Zalecane jest posiadanie głębokości mniejszej niż sześć stóp, aby zaspokoić większość potrzeb basenu . Dla rodziny składającej się z sześciu do ośmiu osób zalecany jest basen o wymiarach 18 na 36 stóp. Powinno to wystarczyć, aby uniknąć tłoku i umożliwić granie w gry. Baseny w kształcie prostokąta najlepiej prezentują się w tym rozmiarze .

Jak długo trwają baseny podziemne?

Niektóre ogólne wytyczne dla trzech głównych typów basenów w ziemię: Baseny z wykładzin winylowych będzie trwać dłużej niż 20 lat, tak długo, jak wymienić wkładkę co 6-12 lat. Baseny betonowe mają wyjątkową trwałość, ale trzeba je odnawiać co około 10 lat.

Ile kosztuje basen naziemny w New Jersey?

Zainstalowane ceny basenu naziemnego
Beton/Gunit 35 000-65 000 USD
Włókno szklane 20 000-60 000 USD
Z wykładziną winylową 20 000-40 000 USD

Jaki jest najbardziej przystępny cenowo basen naziemny?

Jak zbudować najtańszy możliwy basen podziemny?
 1. Wybierz winyl. Baseny winylowe są znacznie tańsze niż beton lub włókno szklane – w każdym razie pod względem ceny początkowej.
 2. Wybierz mniejszy basen. Mały basen oznacza mniej materiału, mniej pracy i mniej konserwacji.
 3. Użyj zestawu basenowego.
 4. Zainstaluj jesienią.
 5. Wytnij dodatki.

Czy basen to dobra inwestycja?

Basen może być dobrą inwestycją, jeśli ma odpowiedni rozmiar i mieszkasz we właściwym miejscu – i jeśli chcesz poświęcić czas i wysiłek na utrzymanie go w dobrym stanie.

Czy basen solny jest lepszy niż chlor?

Plusy Niższy poziom chloru sprawia, że baseny ze słoną wodą są łagodniejsze dla skóry i oczu. Poziomy chloru w basenach ze słoną wodą są wystarczające do dezynfekcji, ale nie na tyle, aby zniknąć z drogich strojów kąpielowych i sprzętu. Ze względu na naturalny chlor baseny ze słoną wodą wymagają mniej chemikaliów (i mniej uwagi) w porównaniu do basenów chlorowanych .

Ile kosztuje basen naziemny w Ontario?

Koszt puli może być znaczny. Projekt i konstrukcja sprawiają, że budowa basenów podziemnych jest droższa, a koszty zaczynają się od około 20 000 dolarów za basen stalowy o wymiarach 10 na 20 stóp. Powyżej - ziemi baseny są bardziej ekonomiczne i można uruchomić Państwo od $ 4000 do $ 12000.

Czy mogę uruchamiać pompę basenową 24 godziny na dobę?

Chemikalia, które dodajesz do basenu, gdy woda krąży, nie muszą być recyrkulowane; pozostaną wymieszane, nawet jeśli nie będziesz stale pompować wody. Chociaż ogólnie zaleca się, aby cała woda w basenie była filtrowana co 24 godziny , pompa nie musi być cały czas uruchomiona .

Co soda oczyszczona robi dla basenu?

Soda oczyszczona , znana również jako wodorowęglan sodu, jest naturalnie zasadowa, ma pH 8. Dodając sodę oczyszczoną do wody w basenie , podniesiesz zarówno pH, jak i zasadowość, poprawiając stabilność i przejrzystość. Wiele komercyjnych produktów basenowych do podnoszenia zasadowości wykorzystuje sodę oczyszczoną jako główny składnik aktywny.