Ile liczb potrzebujesz na take 5, aby wygrać?

Zapytany przez: Saula Baldres | Ostatnia aktualizacja: 24 lutego 2020 r.
Kategoria: poker sportowy i profesjonalny hazard
4,3/5 (1712 wyświetleń, 41 głosów)
Aby wygrać Jackpot Take 5, dopasuj pięć liczb na swoim bilecie do zwycięskiej kombinacji pięciu liczb.

Podobnie możesz zapytać, ile wygrasz, jeśli trafisz 3 liczby na 5 gotówki?

Wiele nagród i sposobów na wygranie Dopasowanie trzech liczb i zagranie 1 $ da Ci 5 $ nagrody. Dopasowanie pięciu liczb i zagranie 50¢ daje ci 50 000 $. Zobacz poniższą tabelę, aby poznać trzy sposoby na wygranie nagrody w gotówce 5.

Poza powyższym, ile liczb potrzebujesz, aby wygrać, wybierz 10? Wybierz 10 . Pick 10 to codzienna loteria oferująca nagrody w wysokości do 500 000 $. Dwadzieścia Zwycięskie numery są rysowane w każdej grze, ale trzeba tylko dopasować dziesięć z nich, aby wygrać pulę. Możesz nawet otrzymać nagrodę, jeśli nie pasuje do żadnych numerów w ogóle!

Aby wiedzieć, jaka jest wypłata za Take 5?

Szanse na trafienie wszystkich pięciu liczb w grze Take 5 wynoszą od 1 do 575 757. Nagrody w grze Take 5 są wypłacane na zasadzie parimutuel. Nagrody różnią się w zależności od losowania. W ciągu ostatnich 365 dni średnia wypłata nagrody głównej wyniosła 45 143 $.

Jak działa loteria Take 5?

Weź 5 graczy lub komputery loteryjne Quick Pick, wybierz pięć liczb od 1 do 39 w każdej grze. Zwycięskie liczby są losowane codziennie o 23:21. Zdobycie głównej nagrody wymaga dopasowania wszystkich pięciu wylosowanych liczb, których szanse wynoszą 1 do 575 757.

Znaleziono 35 odpowiedzi na podobne pytania

Ile liczb musisz mieć, aby wygrać Take 5?

Dopasowanie 5, 4 lub 3 liczb wygrywa parimutuel nagrodę pieniężną; trafienie 2 liczb wygrywa darmową grę Take 5.

Ile wygrasz, jeśli zdobędziesz 4 liczby na 5 gotówce?

Nie musisz dopasowywać wszystkich liczb, aby wygrać Cash 5 . Dopasuj trzy, cztery lub pięć cyfr, a będziesz wygrać nagrodę. Dopasuj wszystkie pięć liczb i wygraj do 100 000 $!

Jak wygrać gotówkę 5?

Główną nagrodę Cash 5 wygrywa się, dopasowując wszystkie pięć białych kulek w dowolnej kolejności. Dodatkowe nagrody można wygrać, dopasowując 4, 3 i 2 liczby. (Szczegóły znajdziesz w tabeli nagród i szans). Możesz wygrać jeszcze 5 razy, natychmiast dopasowując dowolne liczby EZ Match.

Czy wygrywasz, jeśli masz 2 numery w Pick 3?

Gracze, którzy pasują do wszystkich trzech zwycięskich liczb wylosowanych w oficjalnym losowaniu PICK 3 ™ w dniu rozegrania, mogą wygrać do 500 $, w zależności od zakupionego typu gry i wygranej kwoty. Gracze z pierwszej lub tylnej pary, którzy trafią dwie liczby w dokładnej kolejności, mogą wygrać do 50 $.

Co to jest gotówka 5?

Cash 5 to jedyna loteria PA, która daje Ci szansę na wygranie dużego jackpota każdego dnia i zabranie całej gotówki na raz! Brak rent dożywotnich z Cash 5 — jeśli dopasujesz wszystkie zwycięskie liczby w loterii Cash 5 , możesz wziąć całą gotówkę w jednym ryczałcie i nie wiadomo, jak wysoka będzie nagroda w loterii Cash 5 jackpot!

Jak wypłacana jest Rolling Cash 5?

Rolling Gotówka 5 jest dzienna liczba gra, w której gracze wybrać pięć liczb od 1 do 39. Jackpotów zaczynają się od $ 100.000 do rolki aż zwycięzcą jest rysowany. W przypadku wielu 5 z 5 zwycięskich kuponów na jedno losowanie, jackpot zostanie podzielony równo pomiędzy zwycięskie kupony.

Jak wygrać pudełko Pick 4?

PICK 4 to gra dwa razy dziennie, która wypłaca główną nagrodę w wysokości 5000 $. Zagraj prosto lub kombinację, aby zdobyć większe nagrody. Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną, wypróbuj grę Box , Straight/ Box , 1- OFF® lub Pairs. Możesz grać na swój sposób każdego dnia – dwa razy dziennie!

Co to jest 5 Szybki wybór Gra za darmo?

Jak grać
 • Zdobądź 3 symbole Take 5 i wygraj darmową grę Take 5 Quick Pick.
 • Zdrap obszar gry, aby odkryć kwoty nagród.
 • Zdobądź 3 podobne kwoty, aby wygrać tę kwotę.
 • Zdobądź 3 symbole Take 5 i wygraj darmową grę Take 5 Quick Pick.
 • Zdrap obszar gry, aby odkryć kwoty nagród.
 • Zdobądź 3 podobne kwoty, aby wygrać tę kwotę.

Jakie są wypłaty za Powerball?

Wypłaty Powerball
Dopasowane liczby Nagroda Szanse na wygraną
3 7 zł 1 na 579,76
2 + Powerball 7 zł 1 na 701.33
1 + Powerball 4 zł 1 na 91,98
Tylko Powerball 4 zł 1 na 38,32

Kto wygrał loterię w Nowym Jorku?

Taka była reakcja ojca z Brooklynu, który był samotnym zwycięzcą Powerball 298,3 miliona dolarów w zeszłym miesiącu, drugiego co do wielkości jackpota w historii stanu Nowy Jork . 56-letni David Johnson z East New York odebrał swoją wygraną od Yolandy Vegi z New York Lottery Friday w Resorts World Casino w Queens.

O której jest losowanie Pick 5?

Losowania PICK 5 odbywają się dwa razy dziennie, siedem dni w tygodniu, około 13:30 i 21:45 czasu wschodniego. Bilety na każde losowanie można kupić do 12 minut przed odpowiednim losowaniem – 13:18 czasu wschodniego na losowania w południe i 21:33 czasu wschodniego na losowania wieczorne.

Jak wygrać na loterii w Nowym Jorku?

Aby wygrać Lotto Jackpot, dopasuj sześć liczb na swoim kuponie do zwycięskiej kombinacji sześciu liczb.
 1. 1 Znajdź sprzedawcę.
 2. 2 Wybierz swoje liczby: Szybki wybór lub wybierz własne.
 3. 3 Wypełnij kupon i przekaż go sprzedawcy.
 4. 4 Zdobądź bilet.
 5. 5 Obserwuj zwycięskie wyniki Lotto i zobacz, czy wygrałeś!

Jaka jest gotówka za numery życia?

O Cash4Life
Wybierz (5) liczb od 1 do 60 i liczbę Cash Ball od 1 do 4 lub wybierz „QP” (Quik Pik). Każda gra kosztuje 2 dolary razy więcej niż liczba rozegranych losowań.

Jakie są liczby megamilionowe?

Gracze mogą wybrać sześć liczb z dwóch oddzielnych puli liczb - pięć różnych liczb od 1 do 70 (białe kulki) i jedną liczbę od 1 do 25 (złota Mega Ball) - lub wybrać opcję Easy Pick/Quick Pick. Wygrywasz jackpot, dopasowując wszystkie sześć zwycięskich liczb na losowaniu.

Na jakim kanale rysuje się take 5?

* Weź udział 5 i Lotto rysunków powietrze tylko na WABC.com.

Jak mogę sprawdzić moje numery take 5?

Weź 5 szachownic
Po prostu wybierz pięć liczb, które chcesz sprawdzić w poniższej siatce i naciśnij przycisk „ Sprawdź wyniki”. Zobaczysz wtedy listę codziennych losowań, które miały miejsce w ciągu ostatniego roku, a także wszystkie trafione liczby i nagrody, które mogłeś wygrać.

Jak wygrywasz, wybierając 10?

Aby wygrać Jackpot Pick 10, dopasuj dziesięć liczb na swoim bilecie do dziesięciu z wylosowanej zwycięskiej kombinacji dwudziestu liczb.
 1. 1 Znajdź sprzedawcę.
 2. 2 Wybierz swoje liczby: Szybki wybór lub wybierz własne.
 3. 3 Wypełnij kupon i przekaż go sprzedawcy.
 4. 4 Zdobądź bilet.
 5. 5 Poczekaj na rysunek Pick 10 i zobacz, czy wygrałeś!