Jak pobierasz treści na Tumblr?

Zapytany przez: Rory Zurriaga | Ostatnia aktualizacja: 11 stycznia 2020 r.
Kategoria: technologia i informatyka shareware i freeware
4,6/5 (1792 odsłon, 38 głosów)
Wpisz adres URL Tumblra, który chcesz pobrać w polu znajdującym się w dolnej części aplikacji. Wybierz rodzaj treści, które chcesz pobrać , a także określoną liczbę stron danego Tumblra . Jeśli chcesz cały blog, po prostu pozostaw pola „ Strony pobierania ” puste.

Co więcej, jak znaleźć moje prywatne posty na Tumblr?

Aby uzyskać dostęp do prywatnych wiadomości: W internecie choosethe blog z menu konta (ikona człowieka) w prawym górnym rogu ekranu ofthe, a następnie przewinąć deski rozdzielczejznajdziesz słupek. Wskazówka: Aby uzyskać prywatny adres URL, kliknij z wciśniętym klawiszem Ctrl (lub kliknij prawym przyciskiem myszy) w prawym górnym rogu posta i skopiuj tam link.

Podobnie, jak dostać się do swojego archiwum na tumblr? Aby przejść do archiwum Tumblr członka, wystarczy dodać „/ archiwum ” na końcu dowolnego adresu URL Tumblr. Jeśli więc chcesz zobaczyć archiwum Tumblr NASA, użyjesz adresu URLnasa. Tumblr .com / archiwum. Strona ładuje się automatycznie podczas przewijania w dół, aby wyświetlić posty z każdego miesiąca. Po prostu kliknij jeden, aby go wyświetlić.

Można również zapytać, jak wykonać kopię zapasową mojego Tumblra?

Oto jak wykonać kopię zapasową swojego konta Tumblr

 1. W panelu kliknij menu swojego konta, które jest przedstawione jako ikona osoby.
 2. Kliknij ikonę koła zębatego Ustawienia.
 3. Po prawej stronie ekranu wybierz bloga, którego chcesz wyeksportować.
 4. Po wybraniu żądanego bloga przewiń do dołu strony i kliknij Eksportuj.

Czy możesz ukryć swoje konto Tumblr?

Tumblr wprowadził dziś funkcję, która pozwala ukryć bloga przed internetem, dzięki czemu jego zawartość można wyświetlać tylko na Tumblr .com oraz w jego natywnych aplikacjach na urządzenia mobilne. Nadal można „t zrobić podstawowy blog prywatny, ale można założyć bloga wtórnego chroniony hasłem.

Znaleziono 27 odpowiedzi na podobne pytania

Czy możesz ustawić prywatne posty na Tumblr?

Tumblr nie pozwoli na ustawienie całego konta jako prywatnego , ale możesz mieć prywatne blogi i prywatne posty na blogach, które pozwolą Ci dzielić się swoimi pomysłami, zdjęciami i filmami tylko z osobami, które mają Twoje uprawnienia. Dostęp do ustawień prywatności w serwisie Tumblr można uzyskać za pośrednictwem ustawień i narzędzi dostosowywania.

Jak ukryć posty na pulpicie nawigacyjnym Tumblr?

Wybierz "Prywatny" z menu rozwijanego w prawym górnym rogu, a następnie kliknij "Utwórz post". Twój prywatny post będzie widoczny tylko dla Ciebie na pulpicie nawigacyjnym bloga , ale nie na stronie głównej Tumblr ani w Twoim głównym pulpicie nawigacyjnym Tumblr . Post wyświetli znak „Prywatny” w lewym górnym rogu, aby wskazać status.

Czy możesz ukryć reblogi na Tumblrze?

Blogi Tumblr zwykle zawierają pasek kontrolny u góry strony, który zawiera przycisk „ Rebloguj ”. Możesz ukryć przycisk „ Rebloguj ”, edytując swój szablon Tumblr . Otwórz swój blog Tumblr i kliknij „Dostosuj”, aby otworzyć edytor motywów.

Jak znaleźć datę na Tumblr?

Wejdź na stronę Tumblr z postem, który chcesz wyświetlić . Sprawdź sygnaturę czasową u podstawy posta. Jeśli nie widzisz sygnatury czasowej, kliknij link „Notatki”, aby wyświetlić komentarze. Sygnatura czasowa jest zwykle wyświetlana na stronie Notatki.

Gdzie jest edytor postów masowych na Tumblrze?

Jak dostać się do edytora Mass Post
Zacznij od otwarcia menu Konto — w Twoim głównym blogu wybierz Wpisy . A potem widzisz opcję MassPost Editor drobną czcionką po prawej stronie deski rozdzielczej — to prawie tak, jakby Tumblr nie chciał, abyś ją znalazł. Kliknij go, a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do Mega Editor .

Czy możesz śledzić Tumblr chroniony hasłem?

Tumblr nie zezwala na śledzenie blogów chronionych hasłem . Jeśli spróbujesz wykonać jedną, dostaniesz ten komunikat o błędzie: «. Niestety ta funkcja isn'tavailable chronionych na blogach» Jeśli hasło I chronić Tumblr ze zwolenników, może te zwolennicy zobaczyć moją Tumblr w swoich pulpitów, jeśli nie mają hasła?

Jak usunąć prywatny post na Tumblr?

Na stronie: Kliknij ikonę koła zębatego na dole postu, który chcesz usunąć, a następnie wybrać, czy chcesz usunąć dużą liczbę stanowisk, werecommend pomocą Mass postu Editor, który można accesson prawą stronę „Usuń”. strony lub przez tumblr .com/mega-editor/blogname.

Jak wyłączyć tryb awaryjny na Tumblr?

Krok 1: Otwórz aplikację Ustawienia na ekranie głównym, przewiń w dół, a następnie dotknij Tumblr . Krok 2: W Ustawieniach Tumblr dotknij trybu awaryjnego . Krok 3: Stuknij Nie ukrywaj niczego, aby wyłączyć tryb awaryjny . Powinieneś mieć dostęp do wszystkich treści NSFW po ponownym otwarciu aplikacji Tumblr .

Jak długo trwa tworzenie kopii zapasowej Tumblra?

Przejdź do ustawień, wybierz swojego bloga i przewiń w dół, aby wyeksportować. To trwa około 12-24 godzin (a może więcej, w zależności od wielkości blogu) na Tumblr, aby utworzyć zip. Zajęło mi wtedy około 4 godzin, aby pobrać mój plik 45 GB (mam ~ 17K postów) - nie pozwól, aby twój komputer w tym czasie zasypiał!

Jak pobierasz filmy z Tumblr na swój telefon?

Jeśli chcesz pobrać film na swój telefon , możesz pobrać aplikacjęVideo Downloader – Tumblr ” na swoje urządzenie. Po zainstalowaniu obu aplikacji otwórz aplikację Tumblr i przeglądaj dowolny post z GIF-em lub filmem , który chcesz pobrać i zapisać na swoim urządzeniu. W poście znajdź przycisk „Udostępnij” i dotknij go.

Czy Tumblr działa?

Tumblr przechowuje Twoje posty online przez czas nieokreślony, ale jeśli chcesz zachować kopię swojego bloga firmowego zapisaną lokalnie na wypadek awarii witryny, musisz utworzyć jej kopię zapasową . Tumblr stworzył aplikację dla systemu Macintosh OS X, aby zapisać statyczną kopię wszystkich zwykłych wpisów, ale przerwał program i nie rozpowszechnia go.

Jak zapisywać posty z Tumblra w rolce z aparatu?

Przesuń palcem do ikony Tumblr , a następnie stuknij ją. Otworzy się formularz posta z linkiem. Dodaj podpis, jeśli chcesz, a następnie kliknij „Opublikuj”. Aby udostępnić lub pobrać zdjęcia, po prostu naciśnij i przytrzymaj (długie stuknięcie) zdjęcie, a następnie wybierz „ Zapisz obraz” w Arkuszu działania, a zostanie ono zapisane w rolce z aparatu .

Skąd mam wiedzieć, czy zostałem zablokowany na Tumblr?

Czy ludzie na Tumblrze mogą powiedzieć, że zostali zablokowani ? Tumblr użytkownicy nie otrzymują zawiadomienie informujące ich, że została zablokowana. They'donly być w stanie powiedzieć, czy: Zauważają swoich postów nolonger pojawiają się w ich Tumblr czasu.

Jak przenieść posty z jednego konta tumblr na drugie?

Przenieś posty na inny adres na Tumblr
Zaloguj się na swoje konto Tumblr i kliknij ikonę tych ustawień. Wybierz bloga, którego chcesz przenieść na inny adres. Zaktualizuj adres URL do adresu internetowego, na który chcesz przenieść swoje posty z Tumblr, a następnie kliknij „Zapisz”.

Jak zapisać wideo z Tumblra na iPhone'a?

Aplikacja DoDa pokaże Ci opcję zapisania filmu Tumblr . Po pobraniu dotknij ikony menu hamburgera w lewym górnym rogu, aby otworzyć szufladę nawigacyjną, a następnie wybierz „Pobrane wideo”. Stuknij w przycisk „Udostępnij” i wybierz „ Zapisz wideo”, aby zapisać pobrany film w rolce z aparatu iPhone'a .

Co zajmie miejsce Tumblra?

8 najlepszych alternatyw dla Tumblra na 2019 rok
 1. Mastodon – alternatywa dla Tumblra z otwartym źródłem.
 2. WordPress – witryna blogowa, taka jak Tumblr.
 3. Blogger – bezpłatna alternatywa Tumblr należąca do Google.
 4. Pillowfort – idealny zamiennik Tumblra.
 5. Medium — witryna blogowa skoncentrowana na treści.

Jak w pełni wykorzystać możliwości mojego Tumblra?

Oto kilka wskazówek Tumblr dla początkujących, które pomogą Ci w pełni wykorzystać platformę.
 1. Użyj odpowiedniego formatu posta dla swojej treści. Tumblr oferuje siedem różnych formatów postów.
 2. Używaj tagów, ale nie przesadzaj. Tagi są bardzo potężne na Tumblrze.
 3. Uzyskaj stylowy motyw.
 4. Użyj edytora postów masowych.
 5. Posty w kolejce.