Jak kontaktujesz się z Quizletem?

Zapytany przez: Miriem Goma | Ostatnia aktualizacja: 9 kwietnia 2020 r.
Kategoria: edukacja nauka języków
4,9/5 (1200 wyświetleń, 19 głosów)
Możesz skontaktować się z Quizlet za pośrednictwem strony kontaktowej działu obsługi klienta. Możesz również skontaktować się z Quizlet za pośrednictwem ich stron w mediach społecznościowych. Niektóre z tych stron społecznościowych oferują przycisk do wysyłania wiadomości lub kontaktu z nami, za pomocą którego można wysłać wiadomość bezpośrednio do firmy.

Podobnie ludzie pytają, w jaki sposób wysyłasz quizlet e-mailem?

Aby złożyć wniosek za pośrednictwem naszego zespołu pomocy technicznej, możesz skontaktować się z nami pod adresem quizlet .com/feedback lub wysłać e-mail na adres [email protected] quizlet .com.

Podobnie, jak zrezygnować z subskrypcji quizletu? Aby anulować automatyczne odnawianie, jeśli zapłaciłeś na stronie Quizlet

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Wybierz Ustawienia z paska bocznego.
 3. Przejdź do sekcji Aktualizacje.
 4. Wybierz Zarządzaj subskrypcją.
 5. Wybierz Anuluj automatyczne odnawianie.

Podobnie, jak stworzyć quizlet na żywo?

Aby rozpocząć grę w Quizlet Live

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Idź na plan.
 3. Wybierz Na żywo.
 4. Wybierz Utwórz grę.
 5. Wybierz kombinację podpowiedzi i odpowiedzi, które mają zobaczyć Twoi uczniowie.
 6. Wyświetlaj ekran swojej klasie.
 7. Poproś uczniów, aby weszli na quizlet.com/live, wprowadzili kod dołączenia i wprowadzili swoje imiona.

Ile kosztuje quizlet?

Quizlet Plus kosztuje 19,99 USD rocznie.

39 Znaleziono odpowiedzi na podobne pytania

Ile kosztuje quizlet?

Podsumowując: Quizlet Go umożliwia usuwanie reklam w Quizlet za 1,99 USD rocznie. A jeśli korzystasz z Quizlet w naszej aplikacji na iOS, możesz również uzyskać dostęp do motywów premium w ramach subskrypcji Quizlet Go .

Czy mogę zadzwonić do quizletu?

Możesz skontaktować Quizlet poprzez ich stronie kontaktowej obsługi klienta. Można również skontaktować się Quizlet przez swoich stronach społecznościowych. Niektóre z tych stron społecznościowych oferują przycisk do wysyłania wiadomości lub kontaktu z nami, za pomocą którego można wysłać wiadomość bezpośrednio do firmy.

Czy istnieje aplikacja quizlet?

Pobierz go już teraz - za darmo! PS - Tak, planujemy zbudować aplikację na iPada i Androida !

Czy możesz wysłać wiadomość w quizlecie?

Korzystanie z zakładek, można przypiąć i wyświetlanie treści dla swojej klasy, i można go używać do wysyłania wiadomości Rozmowy i wiadomości do wszystkich członków klasy w swoim kanale. Sekcje w tym artykule obejmują: Aby dodać Quizlet do zespołu Microsoft.

Jak zmienić adres e-mail quizletu?

Aby zmienić swój adres e-mail
 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Wybierz Ustawienia.
 3. Przejdź do Zmień swój adres e-mail.
 4. Wpisz swój nowy adres e-mail.
 5. Wprowadź hasło.
 6. Wybierz Prześlij, aby zapisać.

Czy widzisz, kto oglądał Twój quizlet?

Twój zestaw jest publiczny, co oznacza, że ​​każdy może go zobaczyć . Pojawia się nawet w wynikach wyszukiwania. Twój zestaw mogą być oglądane tylko przez ludzi w ty „ve utworzonych klas lub zarządzania. Twój zestaw mogą zobaczyć tylko osoby, które mają hasło.

Czy quizlet jest bezpieczny?

Quizlet jest teraz w 100% zabezpieczony protokołem HTTPS. Prywatność i bezpieczeństwo w Internecie to ostatnio główne tematy wiadomości. W top 50 stronie w USA, bierzemy na siebie odpowiedzialność, aby zapewnić bezpieczne i pewne usługi bardzo poważnie. Dotyczy to naszej strony internetowej, a także naszych oficjalnych aplikacji na Androida i iPhone'a.

Czy rejestracja quizletu jest bezpłatna?

Uczniowie mogą założyć darmowe konto Quizlet i używać go do nauki dowolnego przedmiotu. Ponieważ każdy uczeń kontroluje własne konto, nauczyciel lub szkoła nie może obecnie tworzyć dla niego kont. Jeśli Twoi uczniowie są zainteresowani korzystaniem z Quizlet , oto jak mogą zacząć.

Do czego możesz użyć quizletu?

Quizlet to aplikacja internetowa opracowana, aby pomóc uczniom uczyć się informacji za pomocą interaktywnych narzędzi i gier. Misją Quizlet jest pomaganie uczniom (i nauczycielom) w praktyce i opanowaniu tego, czego się uczą.

Jaka jest różnica między quizletem http i https?

Różnica między HTTP a HTTPS . HTTP to skrót od HyperText Transfer Protocol, podczas gdy HTTPS to HyperText Transfer Protocol Secure. HTTP przesyła wszystko jako tekst planu, podczas gdy HTTPS zapewnia szyfrowaną komunikację, dzięki czemu tylko odbiorca może odszyfrować i odczytać informacje.

Czy quizlet jest bezpłatny?

Quizlet to bezpłatna aplikacja (która zarabia na reklamach i płatnych subskrypcjach na dodatkowe funkcje) do tworzenia fiszek i quizów online, z których można korzystać prywatnie lub udostępniać publicznie.

Jak dobry jest quizlet?

Quizlet doskonale sprawdza się w przypadku przedmiotów wymagających zapamiętywania, takich jak język obcy, słownictwo, geografia i nauki przyrodnicze. Trudniej jest studiować koncepcje i przedmioty krytycznego myślenia, ale nie niemożliwe. Zasadniczo Quizlet jest przyzwoitym narzędziem do nauki, ale nauka jest ograniczona.

Jak kopiujesz w quizlecie?

Aby skopiować i dostosować zestaw
 1. Otwórz zestaw.
 2. Wybierz. (Więcej menu).
 3. Wybierz Kopiuj zestaw.
 4. Wprowadź zmiany i wybierz Gotowe, aby zapisać.

Czy można pobrać zestawy quizletów?

Nauka offline dzięki aplikacjom mobilnym Quizlet . Zaawansowani użytkownicy mogą uczyć się i tworzyć zestawy offline za pomocą aplikacji na iOS. Zestawy tworzenia lub edycji w trybie offline są publikowane automatycznie przy ponownym połączeniu się z Internetem.

Czy quizlet na żywo jest płatny?

Quizlet Live działa z zestawów fiszek Quizlet . Możesz tworzyć zestawy fiszek i uruchamiać gry Quizlet Live za pomocą bezpłatnego konta w witrynie quizlet.com . (Uwaga: Nie trzeba płatnego konta do niczego w tym poście - nawet jeśli znak prowadzi się proces, aby myśleć to polubisz.)

Jak zarejestrować się jako quiz dla nauczycieli?

 1. Przejdź do strony głównej Quizlet i wybierz Zarejestruj się.
 2. Wpisz swoje urodziny.
 3. Wpisz nazwę użytkownika.
 4. Wpisz swój adres e-mail.
 5. Wprowadź bezpieczne hasło.
 6. Zgadzam się z naszymi Warunkami korzystania z usługi i Polityką prywatności.
 7. Jeśli jesteś nauczycielem, sprawdź, czy jestem nauczycielem.
 8. Wybierz Zarejestruj się.

Czy możesz zrobić quizlet na żywo jako student?

Nauczyciele mogą uruchomić Quizlet Live z dowolnego zestawu do nauki i stworzyć grę w kilka sekund (dla uczniów nie są potrzebne konta). Po prostu poproś uczniów o wpisanie quizu . na żywo na dowolnym urządzeniu (komputery, telefony komórkowe, iPady itp.) i wprowadź unikalny kod dołączenia na ekranie.