Jak zaktualizować FarmVille 2 Country Escape?

Zapytany przez: Bendaoud Amoreheder | Ostatnia aktualizacja: 30 kwietnia 2020 r.
Kategoria: gry wideo RPG gry wideo
4/5 (1931 wyświetleń, 14 głosów)
Otwórz App Store, dotykając ikony na ekranie głównym. Przejdź do zakładki „ Aktualizacje ”. Znajdź FarmVille2 : Country Escape z listy i naciśnij przycisk „ Aktualizuj ”.

Co więcej, jak grasz w FarmVille 2 Country Escape?

Gdy osiągniesz poziom 6, będziesz mógł odwiedzać farmy swoich znajomych! Stuknij ikonę buźki w prawym dolnym rogu ekranu gry. Każdy znajomy, którego masz na Facebooku, który gra w FarmVille 2 : Country Escape, pojawi się na pasku sąsiada. Dotknij dowolnego ze znajomych, aby odwiedzić ich farmę.

Można również zapytać, czy możesz zagrać w FarmVille 2 Country Escape na Facebooku? Konsole do gier FarmVille była jedną z największych gier na Facebooku , a teraz jest sequel, FarmVille 2 : Country Escape . Na szczęście nie musisz już logować się do sieci społecznościowej, aby grać, ponieważ Zynga udostępniła FarmVille 2 za pośrednictwem własnej strony internetowej i aplikacji mobilnej.

Co więcej, czy mogę grać w FarmVille 2 Country Escape na moim laptopie?

Pobieranie Farmville 2 Kraj uciec na PCgives Ci łatwość prowadzenia gry. Chociaż gra z Androidem jest przydatna, podłączenie gry do komputera, Windows 7/8 lub Mac, może zapewnić wygodniejszy sposób obsługi farmy, ponieważ grasz na większym ekranie.

Czy nadal istnieje gra FarmVille?

Nie mogliśmy uciec przed urokiem „ Farmville ”. Teraz wydaje się, że wszystko butdisappeared. Ale Farmville był zdecydowanie najbardziej fascynujący i odnoszący sukcesy. Od jego początku w 2009 roku, wybuch w 2011 roku, a od 2012 roku, niektóre 311 mln ludzi na całym świecie wereplaying przez ostrożnych szacunków.

Znaleziono 21 odpowiedzi na podobne pytania

Czy FarmVille 2 jest darmowe?

Dołącz do farmy Co-Op, aby handlować i udostępniać lub grać samodzielnie w trybie anonimowym. W FarmVille możesz grać zawsze i wszędzie… A co najlepsze, w najpopularniejszą na świecie grę rolniczą można grać za darmo ! ** „ FarmVille powraca i tym razem jest przenośny!”

Czy FarmVille jest bezpłatny?

Gra jest darmowa ; jednak, aby przyspieszyć postęp w grze, gracze są zachęcani do wydawania Farm Cash (w FarmVille ) lub Farm Bucks (w FarmVille 2), które można kupić za walutę świata rzeczywistego.

Jak grasz w FarmVille?

Jak grać w Farmville na Androida i iOS
  1. Pobierz aplikację Farmville 2 z Google Play lub iOS App Store zgodnie z używanym urządzeniem.
  2. Uruchom aplikację.
  3. Ukończ pierwsze zadanie.
  4. Gdy skończysz, kliknij małą opcję Gear w prawym górnym rogu.
  5. Przejdź do ustawień.
  6. Połącz konto w mediach społecznościowych, aby zapisać swoje postępy.

Jak zdobyć więcej lajków w FarmVille 2?

Jak w Farmville 2 sprawdzić liczbę polubień mojej farmy? Jeśli jesteś w spółdzielni, kliknij znak spółdzielni obok stodoły. Przewiń, aby znaleźć swoje imię, pokaże, ile masz polubień .

Jak zdobyć kopalnię Merryweather w FarmVille 2?

Kopalnia Merryweather to miejsce żerowania. Jest odblokowany na poziomie 18 i kosztuje 100 000 monet. Możesz wysłać maksymalnie 6 parobków, aby tam zbierali paszę. Żerowanie kosztuje 2 koce, 2 batoniki Granola i zajmuje 2 godziny.

Jak zdobyć miętę w FarmVille 2 Country Escape?

Mięta to różnorodna roślina uprawna dostępna w FarmVille 2 . Nasiona można kupić w sklepie ogólnym za 150 monet po osiągnięciu przez gracza poziomu 72.

Co robi silos w FarmVille 2?

FarmVille 2 : Country Escape Crop Silo FAQ. Silos zbożowy pomaga przechowywać więcej upraw i podstawowych artykułów zwierzęcych! Szybkie można sprzedać te przedmioty z theCrop Silo, dzięki czemu zawsze będziesz otrzymywać monet yourgoods. Musisz mieć poziom 19 lub wyższy, aby móc zobaczyć silos zbożowy w swojej grze.

Czy możesz grać w FarmVille 2 w trybie offline?

Gracze FarmVille 2 na Facebooku zostaną również powitani specjalnym koszem powitalnym w grze ze specjalnymi nagrodami. Farm On the Go w trybie offline : Gracze mogą również cieszyć się FarmVille 2 : Country Escape w trybie offline bez połączenia z Internetem, grając we własnym tempie i łącząc się z Internetem później, aby zachować postęp.

Jak mogę grać w FarmVille 2 na PC?

Jak grać w FarmVille 2: Country Escape na PC
  1. 1 Zainstaluj BlueStacks i uruchom instalator.
  2. 3 FarmVille 2: Coun Przejdź do paska wyszukiwania w prawym górnym rogu i wyszukaj FarmVille 2: Country Escape.
  3. 5 Po zakończeniu instalacji kliknij ikonę FarmVille 2: CountryEscape na karcie Moje aplikacje.
  4. 6 Wszystko gotowe!

Jak mogę połączyć moje gry z Facebookiem?

Aby połączyć grę z kontem Facebook , musisz być zalogowany na swoje konto Facebook na swoim urządzeniu i musisz zezwolić grze na dostęp do swojego konta. Aby to zrobić, otwórz Ustawienia na swoim urządzeniu, dotknij „ Facebook ” i upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Facebook w tym menu.

Co to jest klonowanie w FarmVille 2?

Kopiowanie (podwajanie, klonowanie ) to strategia, która pozwala graczom na powielanie przedmiotów bez ich tworzenia. Pod koniec rundy kopiowania wszyscy uczestniczący otrzymają więcej tego przedmiotu niż na początku.

Jaki jest najwyższy poziom w FarmVille 2 Country Escape?

Najwyższym poziomem aktualizacji dla gry jest poziom 300. Dzięki!