Jak sprawić, by mój przełącznik Leviton był wykrywalny?

Zapytany przez: Xiaojuan Tormahlen | Ostatnia aktualizacja: 1 maja 2020 r.
Kategoria: dom i ogród inteligentny dom
3,9/5 (1061 wyświetleń, 10 głosów)
Aby podłączyć urządzenie Leviton w aplikacji SmartThings
 1. Do gniazd lub wtykowych modułów, ponownie nacisnąć przycisk.
 2. W przypadku przełączników ściennych i ściemniaczy, naciśnij przełącznik jeden raz.
 3. Dla Z-Wave Plus modeli w ścianie: Przytrzymaj górną część ściemniacza do siedmiu (7) sekund. Zwolnić ściemniacz gdy dioda miga bursztynowym. Naciśnij przełącznik .

Poza tym, jak mogę połączyć się z Levitonem?

Aby podłączyć urządzenie Leviton Wi-Fi w aplikacji SmartThings Classic

 1. Dotknij Rynek.
 2. W sekcji Rzeczy dotknij Przełączniki i ściemniacze.
 3. Wybierz swoje urządzenie Wi-Fi Leviton.
 4. Stuknij Połącz teraz.
 5. Stuknij opcję Logowanie do Levitona.
 6. Wprowadź adres e-mail i hasło do swojego konta Leviton.
 7. Stuknij Połącz swoje konto.
 8. Stuknij Gotowe.

Można też zapytać, czym jest technologia Z Wave? Z - Wave to protokół komunikacji bezprzewodowej używany głównie w automatyce domowej. Z - Wave zapewnia interoperacyjność warstwy aplikacji pomiędzy systemami sterowania domowego różnych producentów, którzy są częścią jej sojuszu.

Poza powyższym, jak zresetować mój inteligentny przełącznik Decora?

- Po pierwszych 7 sekundach dioda zmieni kolor na bursztynowy. - Trzymaj górną część łyżki, aż dioda lokalizatora zacznie szybko migać na czerwono/bursztynowo. Zwolnij górną część łopatki, a przełącznik zostanie zresetowany . Akcesoria Leviton Decora SmartTM są kompatybilne z różnymi aplikacjami obsługującymi HomeKit.

Czy Leviton współpracuje z aplikacją Smart Life?

Leviton bezprzewodowy przełącznik ścienny sterowania z dowolnego miejsca za pomocą bezpłatnego My Leviton iOS lub Androida dodawać / nazwa urządzenia, lampki kontrolne, tworzyć harmonogramy, sceny lub dostosować swoje doświadczenie jako pożądane. Współpracuje z Amazon Alexa lub Asystentem Google.

29 Znaleziono odpowiedzi na podobne pytania

Co to jest przełącznik 3-drożny?

Trzy - pozycyjny ściana jest powszechnym rodzajem przełącznika światła, dzięki któremu możliwe jest kontrolowanie światła na suficie lub inne urządzenie elektryczne z dwóch różnych miejscach pomieszczenia. Trzy - wyłącznik sposób jest odmianą standardowego wyłącznika jednobiegunowego, który kontroluje sygnały tylko w jednym miejscu.

Czy Alexa współpracuje z Levitonem?

Leviton rozszerza swoją gamę inteligentnych wyłączników domowych i gniazdek o nowy ściemniacz Wi-Fi z wbudowaną Amazon Alexa . Decora Voice Dimmer pozwoli właścicielom domów sterować oświetleniem za pomocą głosu i działa z wszystkimi innymi rzeczami, które Obsługuje Amazon Alexa .

Co się stanie, jeśli źle podłączysz włącznik światła?

Jeśli którykolwiek przewód przy oprawie oświetleniowej jest nadal gorący, oznacza to, że przełącznik jest podłączony nieprawidłowo . Jeśli jeden z przewodów jest jeszcze gorące na lampie z przełącznikiem w pozycji OFF, a następnie prawdopodobnie masz włącznik światła na przewodzie neutralnym. Rozdzielić gołe końce przewodów, dzięki czemu można bezpiecznie włączyć z powrotem zasilanie.

Czy ma znaczenie, który przewód biegnie gdzie na włączniku światła?

Jeśli twój przełącznik ma oznaczenie „LINE”, zawsze gorący drut idzie do tego. Drugim połączeniem będzie „LOAD”, gdzie obciążenie (tj. oprawa oświetleniowa ) jest okablowane. Drut obciążenie może mieć biurokracji elektryczną na nim do odróżnienia.

Jakiego koloru jest wspólny przewód?

„Wspólny” to przewód „neutralny” lub „uziemiający”, w zależności od rodzaju obwodu. W normalnym okablowaniu mieszkalnym w Stanach Zjednoczonych będziesz mieć czarny „gorący” przewód, biały „neutralny” lub „wspólny” przewód oraz zielony lub nieosłonięty przewód „uziemienia”.

Jak podłączyć włącznik światła i gniazdko w tym samym pudełku?

Podłączanie oddzielnych urządzeń w skrzynce podwójnej
Te same trzy opcje istnieją przy podłączaniu oddzielnych urządzeń. Aby przełącznik sterował tylko gniazdem , podłącz przewód obwodu gorącego do jednego z zacisków przełącznika , a następnie podłącz drugi zacisk przełącznika do mosiężnego zacisku na gniazdku za pomocą krótkiego przewodu połączeniowego .

Jak korzystasz z aplikacji Z Wave?

Po prostu odwiedź zakładkę Smart Solutions na stronie Z - Wave .com, wybierz typ aplikacji inteligentnego domu, która Cię najbardziej interesuje, wybierz swój poziom wiedzy technicznej, a witryna pomoże Ci zbudować kompletny pakiet zawierający wszystko, czego potrzebujesz do Zaczynaj.

Jak połączyć się z Z Wave?

Aby podłączyć urządzenie GE Z-Wave
 1. Na ekranie głównym dotknij ikony Plus (+) i wybierz Urządzenie.
 2. Wybierz GE i dotknij Outlet lub Switch/dimmer, a następnie wybierz GE Z-Wave.
 3. Kliknij Start.
 4. Wybierz koncentrator dla urządzenia.
 5. Wybierz pomieszczenie dla urządzenia i kliknij Dalej.
 6. Podczas wyszukiwania w centrum:

Jak zresetować przełącznik WIFI Leviton Decora?

Aby zresetować urządzenie Leviton
 1. Przytrzymaj górną część ściemniacza przez siedem (7) sekund.
 2. Zwolnij ściemniacz, gdy dioda LED zacznie migać na pomarańczowo.
 3. Naciśnij przełącznik.

Jak dodać urządzenie do koncentratora SmartThings?

Jak podłączyć urządzenie do koncentratora SmartThings
 1. Otwórz aplikację SmartThings i z pulpitu nawigacyjnego stuknij Dodaj urządzenie.
 2. Stuknij opcję Dodaj urządzenie ręcznie.
 3. Wybierz kategorię urządzenia i markę lub wyszukaj nazwę swojego urządzenia.
 4. Postępuj zgodnie z instrukcjami urządzenia w aplikacji, aby się połączyć.

Jak zresetować ściemniacz?

Uruchom ponownie przełącznik ściemniacza odcienia, przytrzymując wszystkie 4 przyciski przełącznika ściemniacza odcienia do # sekund. Możesz puścić, gdy lampka z przodu miga na krótko na czerwono/zielono. Całkowicie zresetuj i ponownie podłącz ściemniacz Hue, naciskając i przytrzymując przycisk „setup” z tyłu przez 10 sekund.

Co to jest koncentrator Zwave?

Protokół z-wave został zaprojektowany w celu podłączenia każdego inteligentnego urządzenia w domu do centralnego koncentratora, a także umożliwienia urządzeniom komunikowania się między sobą. Jest sklasyfikowany jako protokół komunikacji bezprzewodowej typu mesh wykorzystujący fale o małej mocy. Nie jesteś ograniczony tylko do łączności urządzenie-kontroler zwave .