Jak uzyskać ESPN+?

Zapytany przez: Yunyun Posadas | Ostatnia aktualizacja: 21 kwietnia 2020 r.
Kategoria: telewizja sportowa tv
4,1/5 (1843 odsłon, 33 głosy)
Subskrypcja na ESPN + jest dostępny do zakupu za pośrednictwem aplikacji ESPN i ESPN .com. Dostęp do treści ESPN+ można uzyskać dopiero po wykupieniu subskrypcji. Zaloguj się, używając swojego obecnego konta ESPN lub utwórz nowe konto za pośrednictwem aplikacji ESPN w Internecie (tutaj). Podczas kupowania subskrypcji zostaniesz poproszony o zalogowanie się lub utworzenie nowego konta.

Pytanie brzmi również, jak mogę uzyskać ESPN Plus na moim telewizorze?

Jak oglądać ESPN+ na telewizorze

 1. Otwórz aplikację ESPN na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 2. Zaznacz ikonę koła zębatego ustawień w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Kliknij, aby wejść do menu ustawień.
 4. Otwórz informacje o koncie.
 5. Wybierz Zaloguj się do konta ESPN, aby zobaczyć swój kod aktywacyjny.
 6. Odwiedź es.pn/activate na telefonie, tablecie lub komputerze.

Co więcej, ile kosztuje ESPN+? ESPN +, który oferuje sportowe, które nie pokazane na kanałach kablowych ESPN, w tym ataki Ostateczny FightingChampionship, rugby i jakiegoś profesjonalnego baseballu i soccergames, kosztuje $ 4,99 miesięcznie. Disney + na własną rękę będzie kosztować $ 6,99, gdy zacznie ona streaming na 12 listopada z łupków nowych i klasycznych programów telewizyjnych i filmów.

Podobnie ludzie pytają, jakie kanały są na ESPN+?

 • ESPN.
 • ESPN2.
 • ESPN3.
 • ESPNU.
 • Wiadomości ESP.
 • Deportacje ESPN.
 • Sieć SEC.
 • Sieć SEC +

Jak zalogować się do ESPN+?

Rejestracja przez aplikację ESPN

 1. Pobierz aplikację ESPN.
 2. Kliknij Zaloguj (lub utwórz login).
 3. Wybierz, czy będziesz logować się przez Facebooka, czy przez e-mail.
 4. Wpisz swój adres e-mail lub postępuj zgodnie z monitami Facebooka.
 5. Wprowadź dane swojej karty kredytowej.
 6. Kliknij przycisk Odtwórz lub tam, gdzie jest napisane Przedstawiamy ESPN +.

38 Znaleziono odpowiedzi na podobne pytania

Czy mogę oglądać ESPN+ na moim telewizorze?

Jak oglądać ESPN + Po wykupieniu ESPN +, będzie go można oglądać za pośrednictwem ESPN app.The ESPN App obsługuje Roku Odtwarzacze i urządzeń Amazon Ogień telewizji TVS, Chromecast, Apple TV, Android, iPhone, telewizory Samsung, Xbox One i PS4 .

Jak mogę otrzymać ESPN+ za darmo?

Jak uzyskać bezpłatną wersję próbną ESPN+?
 1. Odwiedź stronę powitalną ESPN+.
 2. Kliknij przycisk oznaczony Rozpocznij mój 7-dniowy bezpłatny okres próbny.
 3. Zaloguj się na swoje konto ESPN.com.
 4. Wprowadź informacje o płatności, w tym informacje o karcie kredytowej i rozliczeniach, lub wybierz łącze do systemu PayPal.
 5. Sprawdź, czy informacje są poprawne, a następnie potwierdź bezpłatną wersję próbną.

Czy możesz oglądać ESPN na Amazon Prime?

WatchESPN przynosi 24/7 żywo przez programmingfrom swoje ulubione sieci ESPN na komputerze, smartfonie, tablecie, Xbox 360, Xbox One, Apple TV, Google Chromecastowi, Amazon Fire and TV Roku.

Co możesz oglądać z ESPN+?

W maju ESPN + powiedział, że będzie wyemitowany 24.000 liveevents tego roku. Oprócz gier i wydarzeń, ty „llalso znaleźć treści na żądanie. Możesz przesyłać strumieniowo ESPN+ na następujące urządzenia:
 • Telewizja pożarowa.
 • Ogień Tablet.
 • Telefony z Androidem.
 • Tablety z Androidem.
 • iPhone'a.
 • iPada.
 • Telewizor apple.
 • Chromecasta.

Ile kosztuje ESPN Plus?

ESPN+ kosztuje 4,99 USD miesięcznie lub 49,99 USD rocznie.

Czy sieć SEC jest na ESPN+?

Ta lista treści na żywo ESPN + brzmi jak grupa odrzuconych: programowanie nie jest wystarczająco wartościowe, aby pojawić się w jednej z ośmiu sieci kablowych ESPN ( ESPN , ESPN2,ESPNU, ESPN Classic, ESPNews, ESPN Deportes, Longhorn Network , SEC Network ). Komunikat prasowy ESPN w ogóle nie wspomina o NFL ani NBA.

Jak działa ESPN Plus?

Krótko mówiąc, ESPN Plus jest usługą wbudowaną bezpośrednio w aplikację ESPN i działa na wielu urządzeniach, oferując zarówno transmisje na żywo, jak i nagrane z różnych wydarzeń sportowych, a także oryginalne programy i promocje, które dostępne tylko w usłudze. Nawiasem mówiąc, ESPN Plus i cała ESPN jest własnością Disneya.

Jak uzyskać ESPN+ na telewizorze Samsung Smart TV?

Samsung Smart TV
 1. Uruchom aplikację ESPN na telewizorze Samsung Connected (Tizen).
 2. Wybierz Ustawienia.
 3. Wybierz Subskrypcje i wybierz Zaloguj się.
 4. Zanotuj kod aktywacyjny i przejdź do strony http://espn.com/activate na komputerze lub w przeglądarce mobilnej.
 5. W przeglądarce wprowadź kod aktywacyjny i kliknij Kontynuuj.

Czy DirecTV obsługuje ESPN+?

Nowa usługa ESPN+ nie jest samodzielną aplikacją. Działa w istniejącej aplikacji ESPN , która jest dostępna na wielu urządzeniach, w tym na smartfonach, konsolach do gier oraz na telewizorach i odtwarzaczach strumieniowych. Po uruchomieniu ESPN+ działa na urządzeniach z systemem Android, iOS, Apple TV, Chromecast, Fire TV i Internecie.

Czy DirecTV obsługuje ESPN+?

Abonenci DIRECTV mogą oglądać treści na żywo ESPN, treści strumieniowe ESPN3 i treści ESPN On Demand za pomocą aplikacji ESPN . Aby uzyskać dostęp do aplikacji ESPN na swoim telewizorze: Włącz dowolny kanał ESPN ( ESPN , ESPN2, ESPN NEWS, ESPNU, ESPN Classic, ESPN Deportes, Goal Line, Buzzer Beater, Bases Loaded, Longhorn Network i SECNetwork).

Czy ESPN Plus jest w sieci DISH?

ESPN oferuje wiele kanałów za pośrednictwem DISH , zapewniając fanom sportu jeszcze więcej opcji sportowych i programowych, w tym ESPN 2, ESPNU i ESPN News. ESPN 3, lepiej znana jako aplikacja WatchESPN, to aplikacja do przesyłania strumieniowego online.

Co zawiera ESPN+?

ESPN+ oferuje ograniczone gry MLB i NHL, ale transmituje znacznie większą liczbę wydarzeń na żywo z MLS, Grand Slamtennis, boksu Top Rank, golfa PGA Tour, sportów uniwersyteckich, międzynarodowego rugby, krykieta i innych. To także jedyne miejsce, w którym można znaleźć cały katalog 30 na 30.

Czy ESPN+ kosztuje?

Subskrypcja samodzielna usługa strumieniowego ESPN, ESPN +, rozpocznie się 12 kwietnia za $ 4.99 za month.Customers mogą również zdecydować się zapłacić roczną cenę $ 49.99. Zarówno ESPN +, jak i usługa pod marką Disneya należą do BAMTech, działu przesyłania strumieniowego, który Disney kupił w zeszłym roku większość udziałów.

Czy ESPN+ obejmuje ESPN?

ESPN+ i BAMTech zostały umieszczone w nowo utworzonym segmencie biznesowym Disneya, Disney Direct-to-Consumer i International, 14 marca 2018 r. 2 kwietnia 2018 r. ESPN ogłosiło, że ESPN+ oficjalnie uruchomi się 12 kwietnia 2018 r. i potwierdziło cenę 4,99 USD za sztukę. -cena miesięczna.

Czy ESPN+ zawiera espn3?

Nie, ESPN+ to pakiet oparty na subskrypcji, który możesz anulować w dowolnym momencie, podczas gdy ESPN3 jest dostarczany z większością pakietów kablowych lub telewizyjnych. Nieotrzymania ESPN3 z subskrypcją ESPN +.

Czy możesz oglądać NFL w ESPN Plus?

PlayStation Vue
Plan dostępu obejmuje CBS, ESPN , Fox, NBC i sieć NFL . Dodatkowe sieci sportowe to Golf Channel, MLB Network i NBA TV . Abonenci PlayStation Plus otrzymują zniżki na niektóre z tych pakietów.

Czy sport jest na żywo na Hulu?

Wszystkie Twoje sporty — na żywo naHulu
Przesyłaj na żywo mecze z głównych uczelni i prolig, w tym NCAA, NBA, NHL, NFL, angielskiej PremierLeague i nie tylko. Z najlepszymi krajowymi kanałami sportowymi i lokalnymi kanałami sportowymi w wielu miastach, nie ma lepszego miejsca do oglądania sportów, które kochasz.