Czy Hermiona umiera w Harrym Potterze i przeklętym dziecku?

Zapytany przez: Ulpiano Joyce | Ostatnia aktualizacja: 26 marca 2021
Kategoria: hobby i zainteresowania science fiction i fantasy
4,8/5 (218 714 wyświetleń . 16 głosów)
Harry Potter : 20 rzeczy, które Hermiona zrobiła między Insygniami Śmierci a Przeklętym Dzieckiem . Z trzech głównych bohaterów uniwersum Harry'ego Pottera najważniejsza musi być Hermiona . Tak, Harry jest rzeczywisty bohater, ale bez Hermiony, on już umarł w sobie Kamienia Filozoficznego.

Czy Hermiona umiera w Harrym Potterze?

16 kwietnia Hermiona zostaje zaatakowana przez górskiego trolla w Hogwarcie. Harry, Fred i George Weasleyowie przychodzą jej pomóc. Walczą i zabijają trolla, ale Hermiona umiera z powodu odniesionych ran.

Podobnie, czy Hermiona wraca do życia w Harrym Potterze? Harry , Ron i Hermiona opuścili swój ważny siódmy rok w Hogwarcie , aby zlokalizować i zniszczyć horkruksy Voldemorta. Zawsze wzorowa uczennica, JK Rowling, ujawniła, że Hermiona wróciła do Hogwartu, aby ukończyć siódmy rok i zdać OWTM (Nastily Exhausting Wizarding Tests).

Co więcej, czy Harry Potter umiera w przeklętym dziecku?

Kiedy wracają do przyszłości, Scorpius nie może znaleźć Albusa i zostaje poinformowany przez dyrektorkę Umbridge, że Harry Potter zginął podczas nieudanego zamachu stanu w szkole w bitwie o Hogwart; Albus nie wychodzi. Scorpius udaje się do Severusa Snape'a, który w tej narracji wciąż żyje, by poprosić o pomoc.

Co dzieje się z Hermioną pod koniec Harry'ego Pottera?

Ron był chrześniakiem najstarszego Harry'ego , Jamesa Syriusza. Hermiona Granger wróciła do Hogwartu po wydarzeniach z księgi siódmej i zdała egzaminy NEWT. Hermiona również pracowała dla Ministerstwa Magii, zarówno w Departamencie Regulacji i Kontroli Magicznych Stworzeń, jak iw Departamencie Przestrzegania Prawa Magicznego.

39 Znaleziono odpowiedzi na podobne pytania

Czy Draco jest zakochany w Hermionie?

Czy Draco Malfoy miał kiedykolwiek jakieś romantyczne uczucia do Hermiony Granger? Nie, pomimo fantazji, które wypełniają umysły tak wielu miłośników historii o dobrych dziewczynach, którzy zaplątują się w niegrzecznych chłopców. "Co to ma znaczyć?" powiedziała Hermiona . - Hermiona jest czarownicą – warknął Harry (Potter).

Czy Hermiona pocałowała Harry'ego?

Miłość Hermiony leżała w Ronie, a Harry z Ginny. Ale ani Harry, ani Hermiona nigdy nie mieli ze sobą romantycznych relacji. Był taki moment, w którym Hermiona pocałowała Harry'ego w policzek jako sposób na powiedzenie POWODZENIA, ale rozumiesz. Tak naprawdę nigdy się nie pocałowali .

Jak Voldemort znalazł Nagini?

Fani do tej pory powszechnie wierzyli, że Lord Voldemort po raz pierwszy zetknął się z Nagini podczas jego wygnania w Albanii po jego upadku w 1981 roku. Jej związek z Voldemortem tylko stał się bardziej oddany, dając czarodziejom takim jak Albus Dumbledore wystarczająco dużo czasu, by podejrzewać, że stała się horkruksem, gdy ich dusze w zasadzie splecione.

Czy Hermiona to prawdziwe imię?

Czy Hermiona miała prawdziwe imię przed Harrym Potterem ? Inną słynną „Hermioną”, oprócz postaci z Zimowej opowieści, jest córka króla Menelaosa ze Sparty z Heleną Trojańską. W rzeczywistości to od niej wzięło się imię. Po zakończeniu wojny trojańskiej Hermiona poślubiła Neoptolemosa, syna Achillesa.

Jaka jest najsmutniejsza śmierć w Harrym Potterze?

10 najsmutniejszych zgonów Harry'ego Pottera
  • 1 Severus Snape Severus Snape to fikcyjna postać z serii Harry Potter autorstwa JK Rowling.
  • 2 Zgredek.
  • 3 Syriusz Czarny.
  • 4 Fred Weasley.
  • 5 Dumbledore Profesor Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore to fikcyjna postać z serii Harry Potter autorstwa JK Rowling.
  • 6 Jadwigi.
  • 7 Remus Lupin.
  • 8 Cedric Diggory.

Kogo poślubił Neville?

Hannah Abbott

Czy w 2020 roku pojawi się nowy film o Harrym Potterze?

Oprócz absurdalnie udanej serii książek i filmów , prequel o Harrym Potterze , Fantastyczne zwierzęta i gdzie je znaleźć, z udziałem Eddiego Redmayne'a i Colina Farrella, pojawi się w irlandzkich kinach w listopadzie, a dwa sequele zaplanowano odpowiednio na 2018 i 2020 rok .

Kto zabija Hermionę?

Podczas bitwy w ministerstwie magii Bellatrix zabija Hermionę. Teraz wszystko, co mają Harry i Ron, to wspomnienia

Dlaczego syn Harry'ego Pottera jest przeklęty?

Scorpius i Albus są przyjaciółmi, ale plotki o narodzinach Scorpiusa sprawiają, że jest wyrzutkiem. Draco Malfoya dręczą plotki, że Voldemort użył Zmieniacza Czasu, by zapłodnić swoją żonę Astorię, by urodzić Scorpiusa. Prosi Harry'ego Pottera o oświadczenie, że wszystkie Zmieniacze Czasu zostały zniszczone.

Czy Scorpius jest synem Voldemorta?

Scorpius Malfoy może nie być Malfoyem
Teoria, którą propagowali niektórzy w społeczności czarodziejów, głosi, że żona Draco, Astoria, użyła swojego Zmieniacza Czasu, aby cofnąć się w czasie i mieć dziecko z Tym, Którego Imienia Nie Wolno Wymawiać, Lordem Voldemortem . Okazuje się, że Scorpius nie jest synem Lorda Voldemorta .

Dlaczego Harry nazwał swoją córkę po Lunie?

Wiadomo, że wszyscy 4 Huncwoci mieli przydomki. Remus został nazwany Lunatyk, ponieważ zmieniał się w wilka w każdą pełnię księżyca. Luna to inne słowo oznaczające Księżyc lub Lunatyk. W ten sposób Harry nazwał swoją córkę imieniem Remusa Lupina.

Dlaczego Hermiona sama obliviate?

Hermiona bardzo troszczyła się o swoich rodziców. Musiała Obliviate je, bo nie chciała, żeby zginąć w czasie wojny, a wykonane z nich chce przenieść się do Australii i mają nowe tożsamości zamiast Granger. Była wystarczająco potężna, by odwrócić każdy urok, który na nich nałożyła.

Czy Hermiona i Ron się rozwiedli?

W tym roku w wywiadzie Rupert Grint wyjawił, że wierzy, iż Ron nigdy nie odnajdzie prawdziwego szczęścia. – Spodziewam się, że Ron prawdopodobnie już rozwiódł się z Hermioną . Jest jedna szczególna oś czasu, w której Ron i Hermiona nigdy się nie pobrali, co powoduje ogromne konsekwencje dla ich dorosłych osobowości.

Czy rodzice Hermiony ją pamiętali?

Jednak kilka lat później Hermiona została zmuszona do zmiany wspomnień rodziców i nadania im nowych tożsamości jako Wendell i Monica Wilkins, aby chronić ich przed śmierciożercami. Po zakończeniu Drugiej Wojny Czarodziejów Hermiona odnalazła panią Granger i jej męża w Australii i zwróciła im wspomnienia.

Czy rodzice Hermiony wiedzieli, że jest czarodziejką?

Pan i pani Granger – nigdy nie powiedziano nam ich imion – zostali wprowadzeni do świata czarodziejów w taki sam sposób, jak większość mugoli: otrzymali list z Hogwartu, w którym ujawniono, że ich córka jest czarownicą mugolską. Według Hermiony wiadomość była niespodzianką, ale jej rodzice byli pomocni.

Ile lat ma Draco?

Cóż, dzięki JK Rowling możemy potwierdzić, że właśnie skończył 35 lat! Fanka zdała sobie sprawę, że 5 czerwca to urodziny Draco , więc napisała na Twitterze do autora i zapytała, jak stary Draco (grany przez Toma Feltona w serii filmowej) się zmienia. Draco kończy dzisiaj 35 lat.